КРЕМ | 80 мл
CRM80
400
200
Цей стайлінг займає особливе місце в наших серцях не тільки тому, що на його створення пішло майже 11 місяців, але й тому, що наш крем виготовлений за американською формулою. Ключову роль у його розробці відіграв досвідчений та авторитетний хімік, який вважається одним з найкращих у цій галузі в США.

Ця співпраця стала нашою першою спільною справою, і успіх цього крему показав, що вона точно не буде останньою!

Крем для волосся не лише чудово підходить для укладання всіх типів волосся. Але якщо у вас довга борода, яку потрібно трохи приручити, наш крем для волосся стане чудовим стайлером для бороди, який також допоможе підживити та зволожити бороду.

Фіксація: 3 з 5
Ефект: природний
Аромат: олдскульний бабблгам

Склад: вода, ПЕГ-40 (касторове масло), каолін, масло виноградних кісточок, віск рисових висівок, карнаубський віск, полісорбат 80, цетеарет-20, феноксіетанол, стеаринова кислота, віддушка.

Для Максимальної Фіксації - Розітріть на долонях невелику кількість стайлінгу. Нанесіть спочатку на вологе волосся по всій довжині. Висушіть його феном, надаючи волоссю бажану форму. Нанесіть ще трохи стайлінгу на вже сухе волосся.
Для Середньої Фіксації - Розітріть на долонях невелику кількість стайлінгу. Нанесіть на сухе волосся по всій довжині, надаючи зачісці потрібну форму та дайте висохнути природним шляхом.
Для Природньої Фіксації - Розітріть на долонях невелику кількість стайлінгу. Нанесіть на вологе волосся по всій довжині, надайте бажану форму зачісці та дайте висохнути природним шляхом.

Однієї баночки вистачить від 3-х до 5-и місяців при щоденному використанні.

Обсяг баночки: 80 мл
Термін придатності: 12 місяців